Translations Proofreading Webdesign - English version
Firma Michaela Freeman
Překlady z a do angličtiny Korektury anglických textů rodilým mluvčím Tvorba textů v češtině a angličtině Webdesign - tvorba webstránek
  Překlady-korektury-webdesign.cz - domovská stránka Kontakt Ceník překladů, korektur a webdesignu Jim Freeman CV
Naše služby

Tvorba loga, animace Flash, bannery, grafické práce

Již od roku 1999 spolupracuji na webových projektech s americkým výtvarníkem žijícím v Praze, Kenem Nashem. Tam kde končí moje znalosti, začínají jeho a obráceně.

Tvorba loga


Logo Ski Lucifer
pro lyžařský areál


Flashové animované logo pro AlchemyPrague.com se zvukovou stopou

Logo je jedním z prvních kroků před započetím designu stránek. Budete ho potřebovat pro mnohem širší použití než jen na web a mělo by být kvalitně navrženo a fungovat i pro tisk od vizitek po billboard.

Primární je proto příprava loga v křivkách pro vizitky, letáky, razítka, reklamní poutače, gravírování dveřních štítků apod. Teprve pak jej snadno zakomponuji také do Vašeho webu. Pokud při tvorbě loga vyberete i určitou barevnost, pak se jí řídím i při tvorbě webu.

Flashové animace

Já se obvykle zabývám animacemi v nekomplikovaném formátu GIF, který v mnoha případech postačí. Pokud je potřeba vyrobit sofistikovanější animaci, používáme formát Flash. Pro přehrání Flashe v prohlížeči je třeba mít nainstalovaný speciální kousek programu (plugin). Drtivá většina počítačů už jej má a se zobrazováním těchto animací nebývají problémy.

Flash obecně není dobré použít pro design celé stránky, ačkoli to webdesigneři dělají zas a znovu. Flashem vytvořené stránky nejsou dobře registrovány vyhledavači a znemožňují optimalizaci. Je ale výborný pro určité elementy - animované logo, prolínající se obrázky výrobků nebo služeb, různé upoutávky apod.

Bannery


Ukázka vánoční bannerové kampaně, Flash animace

Bannery lze udělat statické a v tomto případě nepotřebujeme externí spolupracovníky. Častěji jsou ale využívány animované bannery, které přitahují pozornost. Klient a já přijdeme s nápadem (nejlépe s několika), textem a marketingovým zaměřením.

Ken to pak celé rozpohybuje.

Předtisková příprava

Když každý pracuje dle svého talentu a expertízy, klient získává to nejlepší a služby jsou nejekonomičtější. Na tom si dáváme záležet.

Ken Nash má bohaté zkušenosti s předtiskovou přípravou. Pokud společně s webem potřebujete vizitky, menu, letáky nebo jiné tištěné materiály, obrátíme se na Kena.

Ilustrace

Je-li třeba, můžeme Kenův talent využít i na poli ilustrátorství. Umí vytvořit úžasné ikonky, návodné obrázky, různé zobecňující ilustrace pro případy, kde se nehodí fotografie nebo i kreslené vtipy.


Ken Nash: "autoportrét"

Ken Nash

Kenovy ilustrace a kreslené vtipy se objevily v různých časopisech po celém světě a jeho animace jsou na mnoha webech. Ken je autorem řady online pohlednic a elektronických přáníček.

Známe se už od roku 1992 a spolupráce s ním je radost. Nejen pro Kenův nesporný talent a vysoce profesionální služby, ale také pro jeho smysl pro humor, flexibiltu a spolehlivost.

Pusťme se do toho!

Kontaktujte nás!

www.preklady-korektury-webdesign.cz
www.translation-proofreading-webdesign.com
© 2008 Michaela Freeman
Firma Michaela Freeman, IČ: 672 64 824, DIČ: CZ7551240191
Sídlo firmy: Pod Dálnicí 1238/11, 141 00 Praha 4